STREŠNÍ OKNA

Výhody strešních oken VELUX:

Pri koupi strešních oken VELUX získáte mnohem více denního svetla než poskytuje vikýrové okno stejných rozmeru.

Strešní okna VELUX poskytují maximální míru prirozeného vetrání místnosti - díky ventilacní klapce mužete vetrat i pri neprízni pocasí.

Vhodné umístení oken zlepší výhled ven. Strešní okna VELUX se vyznacují velmi jednoduchým zpusobem ovládání (manuální, elektrické).

Strešní okna jsou v základní nabídce nabízena v 10 velikostních provedeních s nekonecnou variabilitou usporádání více oken vedle sebe.

Lemování ke strešním oknum VELUX jsou dodávána v provedení hliník nebo med, na zakázku je možné dodat i lemování a strešní okna v provedení titanzinek.

Pro montáž strešních oken jsou dodávány montážní doplnky a ostení. S použitím montážní sady BDX je prodloužena záruka na okna VELUX na 10 let.

Možnost výberu povrchové úpravy - vysoce kvalitní výberové drevo ze severské borovice zpracované procesem trívrstvé laminace, která zarucuje znacnou tuhost a tvarovou stabilitu drevených profilu (jednovrstvé a dvojvrstvé lakování) nebo v bílém polyuretanovém provedení, kde je povrchová vrstva z polyuretanu opatrena odolným lakem bílé barvy s UV filtrem (vhodné do kuchyní a koupelen).

Ke strešním oknum VELUX jsou dodávány velké množství ovládacích prvku od ruzných manuálních, až po elektrické na dálkové ovládání.

Široká rada zastinovacích doplnku.

Možnost výberu zasklení - standardne montované dvojsklo –54 s úsporou energie, dvojsklo –59 má navíc vnejší tvrzené sklo, dvojsklo –73 vnejší tvrzené sklo, lepší zvuková izolace, vnitrní lepené bezpecnostní sklo, zasklení --60 je navíc opatreno samocisticím povrchem, trojsklo –64 je urceno pro energeticky úsporné domy.

Firma VELUX dodává ke svým oknum širokou škálu zastinujících doplnku na manuální, elektrické a solární ovládání. V nabídce jsou rolety, žaluzie, markýzy, predokenní rolety a síte proti hmyzu ve dvou barevných radách STYL a PREMIUM.

VELUX, to je predevším perfektní kvalita proverená více než 60-ti letou tradicí.

www.sadrokarton.skutec.com

E-mail : Baukasten@seznam.cz
MONTÁŽ A DODÁNÍ ZA VÝHODNÉ CENY- KONTAKT : 603 819 061